MLS Football Jersey
May 20, 2024

Shoe paradise mall

Shoe paradise mall : Madinga avalynės mentelė, kuri atitinka visus jūsų avalynės poreikius

Zhang Zhiyong: Kodėl mokyklinio ugdymo šiandien vaikai verčia vaikus jaustis labiausiai ir pavargusiems?

6 min read
Zhang Zhiyong: Kodėl mokyklinio ugdymo šiandien vaikai verčia vaikus jaustis labiausiai ir pavargusiems? Prieš daugelį

Zhang Zhiyong: Kodėl mokyklinio ugdymo šiandien vaikai verčia vaikus jaustis labiausiai ir pavargusiems?

Prieš daugelį metų Zhang Zhiyong pasiūlė kokybiškų švietimo reformų programų ciklą per savo Shandongo provincijos švietimo departamento direktoriaus pavaduotojo pareigas, tokias kaip draudžiant vidurinę mokyklą savaitgaliais ir skatinant kursus bei klasių sistemas.Vis dėlto, nors ir iki šios dienos, egzistuoja švietimo viduje ir viršijant.Zhang Zhiyong nesąmoningai dirbo ieškodamas naujos išeitis į švietimą.

Kokios yra mūsų švietimo problemos?Kodėl studentai jaučia tokį stresą?Kaip mes galime vadovauti švietimo plėtros krypčiai?

Švietimas nukrypo nuo pirminio ketinimo, kuris yra glaudžiai susijęs su mūsų švietimo vertės orientacija.Kam skirtas mokyklinis ugdymas?

Šiandien mokiniai eina į pradinę mokyklą eiti į vidurinę mokyklą, vidurinę mokyklą kolegijai ir stojimo į kolegijas egzaminus, kad surastų darbą.Šiame diskurso sistemų rinkinyje mes nekreipiame dėmesio į esminę žmonių mokymo problemą, nekreipiame dėmesio į pasirengimo gyvybei svarbą ir pasiruošimą gyvenimo plėtrai.

Šiuo metu mūsų švietimo sistema negali integruoti į gyvenimo realybę.

Priešingai, kai mokymasis atsiriboja nuo gyvenimo ir individualios patirties, mokymasis tampa nuobodus.Tik kai mokymasis integruoja gyvenimo praktiką, studentai tikrai jaučia mokymosi prasmę.

Todėl didžiausia problema, su kuria susiduriame, yra švietimo grįžimo esmė. Sėkmė po darbo

Kodėl vaikams šiandien taip sunku gyventi?Nes jų mokymosi iš gyvenimo turinys yra abstrakčios sąvokos, kurios neturi nieko bendra su savo patirtimi.

Verta apmąstyti dabartinį spaudimo studentų šaltinį.Spaudimą gali sukelti vidinis persekiojimas arba jį gali sukelti išorinis pasaulis, šeima ar mokyklos.Daugeliui studentų jų jaučia spaudimą daugiausia dėl švietimo sistemos poveikio, o ne tikrų širdies augimo poreikių, o tai yra vienas iš svarbių iššūkių, su kuriais šiandien susiduria pagrindinis išsilavinimas.

Kalbant apie studijas kolegijoje, kai kurie studentai juos laiko tik priemone pakeisti savo likimą ir atnešti gerą gyvenimą savo tėvams, tačiau jie nesusijė su asmeninių priežasčių ateitimi su šalies ir tautos ateitimi.Nesijaudinkite dėl šalies ateities ir žmonių likimo.

Švietimo sistemos trūkumas lėmė trumpą vaikų būklę.Jiems trūksta vidinio vystymosi impulso ir jų negalima palaikyti iš stiprios vidinės srities.Atrodo, kad visas spaudimas kyla dėl mokyklų, mokytojų ir tėvų lūkesčių, o tai labai nepalanki vaikų augimui.

Mūsų vaikams trūksta savarankiškumo galimybių, nes mokyklos, šeimos ir socialinis išsilavinimas nesugebėjo suteikti savo erdvės savarankiškam augimui.

Kai ugdome vidurinių mokyklų studentus, kuriems trūksta mokymosi, nepriklausomybės ir socialinės atsakomybės, mūsų talentų mokymas susidurs su didžiuliais iššūkiais.Aš pasiūliau sąvoką „yra didelė dorybė turėti didelę išmintį“.Be tokios puikios dorybės sunku turėti tikrą išmintį.

Pavyzdžiui, Qianas Weichangas buvo priimtas į Tsinghua.Taip yra todėl, kad susidūręs su japonų agresija, jis atsisakė kinų ir pakeitė fiziką, atspindintį jo jausmus ir karjeros skatinimą.

Todėl mūsų spaudimas studentams turėtų pažadinti savo vidinį persekiojimą.Be vidinio savęs, kuriam ir sąmonė, spaudimas išoriniam pasauliui yra ne tik trumpas, bet ir labai kenksmingas jų visą gyvenimą trunkančiam vystymuisi.

Ekstremalus elgesys, kurį kai kurie vidurinės mokyklos moksleiviai priėmė baigę studijas, o kai kurių kolegijos studentų praradimas ir nenoras tiesiogiai atsispindi šioje situacijoje.

Mokyklos naštos atkūrimas nėra pagrindinis tikslas – išspręsti problemą.Manau, kad tai turėtų pakeisti studentų mokymosi pobūdį, struktūrą ir būseną.

Mokymosi pobūdis turėtų būti paverčiamas pasyviu į aktyvų.Mokymosi turinys turėtų būti įvairus, įskaitant knygų mokymąsi, praktinį mokymąsi, mokymąsi klasėje ir už jos ribų bei savarankišką mokymąsi.

Studentų mokymosi statusas turėtų domėtis ir efektyviu, nes kitaip mokymosi našta bus beprasmė.

Todėl Kinijos švietimo reformos tikslas turėtų būti studentų mokymosi pobūdis, struktūra ir būsena, kad kiekvienas studentas galėtų patirti prasmingą mokymąsi kasdieniame gyvenime

Aš labai nerimauju dėl Kinijos švietimo status quo.Šiuo metu kinų studentai rodo entuziazmą, nepriklausomybę, atvirumą ir pasitikėjimą savimi, jiems rimtai trūksta jų didelio susidomėjimo mokymuisi, nesugebėjimo mąstyti savarankiškai ir socialinės atsakomybės jausmą.

Studentų susidomėjimas mokymuisi yra viena iš svarbiausių ir vertingiausių jų savybių.

Nepriklausomybė yra studentų gebėjimas palaipsniui ugdyti savęs valdymą, sprendimus dėl gyvenimo ir problemų sprendimo gebėjimai ilgalaikiame tyrime, gyvenime ir praktikoje.

Socialinė atsakomybė atspindi studentų asmeninės misijos į šalį, visuomenę, žmones ir šeimas jausmą.

Mano nuomone, šios savybės yra didžiausias skirtumas tarp Kinijos ir užsienio studentų, turinčių išsamios kokybės.Ir šios savybės yra būtent raktas į novatoriškų talentų ugdymą.

Žmogaus jausmai ir ieškojimas ne tik daro įtaką jo dabartinei mokymosi būklei, bet ir nustato jo būsimo gyvenimo ir karjeros aukštį.Todėl mokyklinio ugdymo metu turėtų pažadinti mokinių vidinį gyvenimą.

Mokyklos atrankos problema yra sunki švietimo išteklių paskirstymo problema.Nuo šeštojo dešimtmečio šalis pradėjo diegti pagrindines mokyklų sistemas ir dar labiau padidino savo paramą pagrindinėms mokykloms po reformos ir atvėrimo.Tačiau tobulinant populiarumo švietimo lygį, vis labiau išryškėja netolygus švietimo išteklių paskirstymo problema.

2006 m. „Privalomas švietimo įstatymas“ pasiūlė politinę kryptį skatinti subalansuotą švietimo plėtrą, tačiau norint išspręsti šią problemą vis dar reikalingas išsamus valdymas:

Visų pirma, reikia sustiprinti švietimo išteklių paskirstymą, kad būtų labiau subalansuotas išteklių pasiskirstymas.

Antra, galima skatinti standartizuotų mokyklų statybą siekiant sumažinti atotrūkį tarp mokyklų, ypač siekiant išspręsti per didelio atsargų atotrūkio problemą.

Be to, svarbiausia, kad būtų galima išspręsti nelygų mokyklų valdymo lygį, taip pat svarbiausia skatinti neįvykdytų direktorių ir mokytojų srautus.Tačiau tai gali būti sudėtinga užduotis, reikalaujanti tolesnių proveržių savivaldybėje.

Pagrindinė mokyklos atrankos problemos priežastis yra netolygus švietimo išteklių pasiskirstymas, tačiau dėl skirtingų mokyklos savybių ir asmenybės, taip pat gyventojų srauto urbanizacijos procese, mokyklų atrankos problema gali būti ilgai egzistuojanti laikas.Todėl turime gydyti mokyklos atranką istoriniu ir objektyviu racionaliu požiūriu.

Net jei išteklių paskirstymas yra gana subalansuotas, o direktoriai ir mokytojai sklandžiai teka, mokyklos pasirinkimas vis tiek gali būti.Tokiu atveju laipsnio pasiskirstymas turėtų būti sąžiningas ir nustatyti demokratinį reguliavimo mechanizmą.Pvz., Norėdami paskirstyti laipsnius, naudokite sąžiningus metodus, tokius kaip kompiuterio kokteilis.

Be to, aš neprieštarauju studentams dalyvauti „Off Campus“ interesų klasėse.Kai kurie tėvai gali užsiregistruoti vaikams dalyvauti tokioje veikloje kaip olimpinė klasė ir traktuoti juos kaip žingsnius kioskus.Tačiau šis požiūris gali nepaisyti vaikų talentų ir pomėgių ir netgi slopinti jų galimybes.

Todėl aš pasisakau už atskirą studentų dalyvavimą interesų klasėse nuo tolesnių tyrimų spaudimo ir neturėčiau jų laikyti vieninteliu tolesnių tyrimų pagrindu.Kai kurios teritorijos ėmėsi priemonių, kad suskaidytų socialinio sertifikatų egzaminą su vidurinės mokyklos stojamojo egzamine ir nesiimtina tokių varžybų kaip olimpinės žaidynės kaip būtina tolesnių tyrimų sąlyga.Turėtume kreiptis į tai, kad aukštojo mokslo įstaigos taip pat turėtų atskirti autonominį priėmimą iš tokių varžybų kaip olimpinės žaidynės ir tiesiogiai nenaudoti aukso medalio nugalėtojo kaip tolesnių tyrimų standartą.

Tik tada, kai mes iš tikrųjų atskiriame utilitarinius aspektus nuo interesų ir talentų, galime padėti tėvams leisti savo vaikams dalyvauti realiuose interesuose ir realių interesų klasėse bei varžybose.Tėvų meilė yra natūrali, tačiau tikroji meilė turi suprasti ir gerbti vaikus, įskaitant supratimą apie jų pranašumus ir trūkumus.Švietimas yra reguliarus ir mokslinis, tačiau daugelis tėvų to nesupranta.Mokykla taip pat yra atsakinga už mokslo žinias apie švietimą tėvams, o ne tik siūlant kursus ir egzaminų dalykus.Studentų mokymosi laikas nebūtinai yra proporcingas akademinėms rezultatams.Darbas yra geras, tačiau jis turi būti teisingu keliu, kitaip jis bus neproduktyvus.

Copyright 2019-2024 shoeparadisemall.com All rights Reserved | Newsphere by AF themes.
MLS Football Jersey