May 9, 2024

Shoe paradise mall

Shoe paradise mall : Madinga avalynės mentelė, kuri atitinka visus jūsų avalynės poreikius

Pagrindinės žinios apie aplinkos apsaugą

6 min read
[Įvadas] Žmonių kūrimo procesas vykdomas greitesniu ir greitesniu greičiu, o aplinkos problemos su ja

  [Įvadas] Žmonių kūrimo procesas vykdomas greitesniu ir greitesniu greičiu, o aplinkos problemos su jais tampa vis sunkesnės.Kaip rasti pusiausvyrą tarp vystymosi ir aplinkos, jau yra tema, kurią tyrinėja pasaulis.Tai yra®Pažvelkime kartu!

  1. Aplinkos tarša ir žmonių sveikata

  Žmogaus kūno mainų medžiagų mainai per metabolizmą ir aplinką.Įprastomis aplinkybėmis medžiaga ir žmogaus kūnas aplinkoje palaiko dinaminę pusiausvyrą, kad žmogaus kūnas galėtų augti, išsivystyti normaliai ir būti kupinas gyvybingumo.

  Dėl žmogaus veiklos aplinkos kokybės reiškinys, sukeliantis normalų žmonių ir kitų būtybių vystymąsi, yra aplinkos tarša.

  Kai aplinka yra užteršta, nuotekos, dujų atliekos, atliekų liekanos, triukšmas, radioaktyviosios medžiagos ir kt. Aplinkoje pasiekia tam tikrą kiekį, turės įtakos žmogaus kūno funkcijai, sukeltų apsinuodijimo reakcijas ir netgi kyla pavojus gyvybei sunkiais atvejais .

  Yra trys aplinkos taršos tipai: chemija, fizika ir biologinė aplinkos taršos žala gali būti suskirstyta į tris sąlygas: ūmiai, lėtiniai ir ilgalaikiai. taip pat daro įtaką.

  Prevencija ir taršos gydymas bei aplinkos apsauga yra kiekvieno piliečio įsipareigojimas.

  2. Vandens tarša

  Žmogaus gamyba ir gyvoji veikla yra išskiriama vandens telkinio teršaluose labiau nei vandens telkinio medžiagos kiekis ir vandens telkinio savęs gebėjimas, o tai sukelia neigiamus vandens telkinio fizinio, cheminio ir biologinio pobūdžio pokyčius. , tai daro įtaką normaliam žmonių gamybai ir gyvybei.

  Pagrindiniai vandens taršos rodikliai yra suspensija, pH vertė, organinės medžiagos, bakterijos ir toksiškos medžiagos.

  Pastaraisiais metais miestas investavo daugybę lėšų, skirtų „vandens, garso, likučių ir dujų“ taršos aplinkos taršai, tačiau dėl daugybės istorijos sąskaitų skaičiaus aplinkosauga vis dar nėra optimistiška.

  3. Atmosferos tarša

  Atmosferą sudaro įvairios dujos.Natūralioje būsenoje švarią atmosferą sudaro nuolatinis komponentas ir kintama grupė.Pastovūs komponentai daugiausia apima azoto, deguonies, 氩 ir pėdsakų retų dujų, tokių kaip 氖, 氦, 氪, 氙 氙; žmonių gamyba ir gyvenimas bei kt. Keičiasi veiksnių įtaka.Jei atmosferoje esantys teršalai pasiekia tam tikrą koncentraciją ir tęsia pakankamai laiko, kad būtų galima išmatuoti poveikį visuomenės sveikatai, gyvūnams ir augalams, medžiagoms, atmosferos savybėms ar aplinkos estetikai, o tai sudaro atmosferos taršą.

  Atmosferos tarša daro įtaką žmonių ir gyvūnų sveikatai, kenkia augmenijai, korozinėms medžiagoms, daro įtaką klimatui ir sumažina matomumą.Kai kurie iš šių įtakų yra aiškūs ir gali būti išmatuoti, tačiau dauguma poveikio yra ilgalaikiai ir lėtiniai, todėl sunku įvertinti.

  Kai tik oro taršos medžiagos, tai kelia pavojų žmonių kvėpavimo takams, virškinimo traktams, odai ir kt., Sukeldamas aukščiau nurodytas sistemos ligas.Jei ilgą laiką gyvenate užterštoje atmosferos aplinkoje, tai ne tik sukels lėtinį bronchitą, emfizemą ir astmą, bet ir padidins kvėpavimo takų ligų paplitimą ir mirtingumą.1952 m. Per penkias dienas nuo Londono optinių cheminių dūmų įvykio mirė 4000 žmonių.

  Atmosferos tarša taip pat gali padaryti pastatus, tiltus, kultūrines relikvijas, metalinius produktus ir odą, tekstilę ir kitus ore eksponuojamus daiktus, sukeldami didžiulius tiesioginius ir netiesioginius ekonominius nuostolius.

  Atmosferos tarša gali sukelti augalų ląsteles suyra, pakeisti metabolines sąlygas ir sumažinti pasėlių derlių.Optiniai teršalai taip pat pažeis miško ekosistemą.Sunkus oro tarša, pavyzdžiui, šiltnamio efektas, ozono sluoksnio išeikvojimas ir kt., Taip pat gali turėti visuotinį katastrofišką poveikį.

  4. Elektromagnetinės spinduliuotės tarša

  Elektromagnetinės bangos yra perduodamos elektromagnetiniai laukai. dažnis ir aukštas dažnis.Elektromagnetinės radiacijos tarša yra viena iš svarbių aplinkos taršos, ir tai kenkia žmonėms nepastebimai.

  Kuo didesnė elektromagnetinės bangos radiacijos šaltinio išėjimo galia, tuo trumpesnis bangos ilgis, tuo didesnis dažnis, tuo arčiau radiacijos šaltinio, tuo ilgesnis radiacijos laikas, tuo aukštesnė aplinkos temperatūra, tuo didesnė drėgmė, tuo didesnis poveikis didesnis poveikis ir žala žmogaus kūnui.Jei žmogus gyvena aplinkoje, kurioje ilgalaikė elektromagnetinės bangų spinduliuotės tarša, bus tokie simptomai kaip nuovargis ir atminties praradimas, linkęs į jaudulį ir menstruacinius sutrikimus.

  5. radioaktyvioji tarša

  Radioaktyviųjų medžiagų atominis branduolys mažėja, ir mes galime naudoti tik specialius instrumentus, kad aptiktume spindulius.Šie spinduliai pasiekia tam tikrą intensyvumą, kuris pakenks žmogaus kūnui ir sudarys radioaktyvią taršą.Ši tarša yra gana ilga kenksminga žmogaus kūnui, o kai kurie – 20 metų.Simptomai daugiausia pasireiškia įvairiais vėžiais, įskaitant leukemiją, kaulų vėžį ir skydliaukės vėžį. kelios kartos.

  Yra tam tikrų radioaktyviųjų veiksnių, tačiau pagrindinės radioaktyvios taršos priežastys vis dar yra dirbtinės.Jis gali patekti į žmogaus kūną įvairiais būdais, tokiais kaip oras, geriamasis vanduo ir sudėtinga maisto grandinė.Radioaktyviosios taršos prevencijai reikėtų imtis skirtingų teršalų.Kasdieniniame gyvenime turime kiek įmanoma labiau atsiriboti nuo radiacijos šaltinio.

  6. Sieros dioksido generavimas ir žala

  Siera yra plačiai paplitęs plutos elementas, užimantis 2,7%žemės svorio.Visų rūšių kuras yra sieros.

  Sieros dioksidas yra bespalvės ir dirginančios kvapo dujos, kurios lengvai tirpsta vandenyje, o tai gali sukelti įvairias kvėpavimo sistemos ligas ir vėžį.Mano šalies aplinkos oro kokybės standartas nustato, kad vidutinė sieros dioksido dienos koncentracija gyvenamajame rajone yra 0,15 mg kubinio metro.

  Po to, kai sieros dioksidas buvo išleistas į atmosferą, jis galiausiai buvo oksiduotas į sieros dioksidą.Prieš atsiskaitymą šie teršalai galėtų būti perduoti šimtams tūkstančių kilometrų, kad būtų sudarytos regioninės taršos.Jis žinomas kaip „tuščia mirtis“ užsienyje, o jo toksiškumas yra dešimt kartų didesnis nei sieros dioksido.Pastaraisiais metais, plėtojant pramonę, padidėjo rūgščių lietaus rūgštingumas ir apimtis, ir tai tapo pasauline žala aplinkai.Kai kurie dideli miestai į pietus nuo Jangdzės upės mano šalyje yra dažnesni.

  Dėl rūgštinio lietaus paviršinio vandens telkinys rūgštėja ežero paviršiaus, upės ir kt., Ir kenkia žuvų augimui ir išgyvenimui bei kitai vandens biologijai; pasėlių išėjimas sumažėja;Rūgštinio lietaus problema sulaukė didelio pasaulio dėmesio.

  Valdiklio kiekis yra sieros dioksido šaltinis tapo svarbia atmosferos aplinkos apsaugos užduotimi.

  7, gyvenamojo kambario tarša

  Daugelis iš mūsų kiekvienas iš mūsų praleido interjerą.

  Yra trys pagrindiniai šaltiniai vidaus teršaluose: pirmieji yra lauko oro teršalai, kurie naudoja ventiliaciją dujoms keistis ir prasiskverbti į kambarį; Išleista kvėpavimo metu, žmogaus oda, organai ir nešvariai drabužiai, o prietaisų skleidžiami blogi kvapai taip pat yra svarbus oro taršos vidaus šaltinis.

  Be to, kad žmonių nuotaika, nusivylimas ir nėra lengva pailsėti, jis taip pat sukels kvėpavimo takų ir virškinimo ligas.

  8. ploviklio tarša ir žala

  Efektyvūs sintetinių ploviklių ingredientai yra paviršiaus aktyviosios medžiagos ir grynieji vaistai.

  Nuotekos, kuriose yra skalbimo priemonės, daugiausia gamina nuotekas plovikliuose. sukelti žuvies dykumą.

  Fosforas yra dažniausiai naudojamas valymo priemonė gamintojams.Po dumblių puvimo vandens kokybė vėl užteršta, kad jis sukels nemalonų kvapą.Fosforas yra stiprus šarminis, jo pH vertė yra didesnė nei 10, be to, jis kenkia odai.

  Turėdamas mažiau ploviklių, o ne fosforo turinčių ploviklių, tai yra indėlis, kurį kiekvienas pilietis gali padaryti kasdieniame gyvenime ir aplinkos apsaugai.

  9. Triukšmo tarša

  Triukšmas, tiesiog kalbant, yra tas garsas, kurio žmonėms nereikia.Triukšmo sprendimas dažnai yra susijęs su aplinka ir subjektyviu asmens troškimu.Triukšmas apima ne tik nekoordinuotus balsus, bet ir įvairius muzikos garsus, turinčius įtakos kitų darbui, ilsėtis, miegoti ir kalbėti.

  Triukšmo šaltinis yra pramoninė gamyba, statybos statyba, transportas, socialinis gyvenimas ir kt.Tobulėjant ekonomikai, triukšmo tarša didėja ir tampa didele socialine žala.

  Stiprioje triukšmo aplinkoje žmonės gali sukelti nuovargį.Triukšmas daro neigiamą poveikį įvairioms gamtos būtybėms.Nacionaliniuose standartuose teigiama, kad mano šalies gyvenamojo rajono triukšmas turėtų būti mažesnis nei 55 decibelai dienos ir nakties naktį.

Copyright 2019-2024 shoeparadisemall.com All rights Reserved | Newsphere by AF themes.